ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Компанія ПІДЙОМНІ МАШИНИ

Компанія ПІДЙОМНІ МАШИНИ була створена у 2011 році і є офіційним дистриб’ютором відомих у всьому світі американської корпорації Manitowoc Crane Group, яка здійснює виробництво баштових кранів марки POTAIN а також шведської компанії ALIMAK HEK, яка спеціалізується на виробництві щоглових будівельних і промислових ліфтів ALIMAK, вантажопасажирських підйомників і фасадних платформ HEK.  На сьогоднішній день компанія володіє найбільшим парком сучасної вантажопідіймальної техніки в Україні, який задовольняє всі вимоги сучасного будівництва.

Компанія має власні монтажні бригади, штат висококваліфікованих інженерів, машиністів баштових кранів і вантажопасажирських підйомників, проектний підрозділ, сервісну службу, яка здійснює цілодобову технічну підтримку вантажопідіймальної техніки. За час роботи компанії були створені бази складування техніки, виробничі майстерні та склади запасних частин.

Партнери компанії ПІДЙОМНІ МАШИНИ мають можливість придбати сучасну високоякісну вантажопідіймальну техніку з оптимальними технічними характеристиками або можуть скористатися послугою з оренди такої техніки.

Крім того, партнери отримують повний технічний супровід, включаючи:

  • консультаційні послуги;
  • проектні послуги;
  • монтаж / демонтаж вантажопідіймальної  техніки;
  • надання послуг машиністів баштових кранів та підйомників;
  • підвищення кваліфікації машиністів;
  • технічне обслуговування техніки;
  • консультаційні послуги з отримання дозволу на експлуатацію техніки в Державній службі України з питань праці;
  • проведення періодичних технічних оглядів експертами компанії ПІДЙОМНІ МАШИНИ;
  • консультаційні послуги з обліку техніки в Державній службі України з питань праці.

Парк баштових кранів компанії ПІДЙОМНІ МАШИНИ складається з само розкладних кранів, вантажопідіймальністю від 4,0 т для будівництва об’єктів малої та середньої поверховості до баштових кранів вантажопідіймальністю 8,0 т, 10,0 т та 12,0 т, призначених для будівництва житлових і промислових об’єктів.

У парку компанії є також допоміжна вантажопідіймальна техніка для виконання будівельно-монтажних робіт: вантажопасажирські підйомники і фасадні платформи HEK вантажопідйомністю від 1,3 т до 4,0 т, призначені для виконання фасадних робіт, підйому персоналу і вантажів на висоту до 200 м.

Сертифікати

[_url]

×

[_url]

×

[_url]

×

Enter your keyword