Alimak починає ребрендінг продукції та послуг

Alimak починає ребрендінг продукції та послуг

Alimak починає ребрендінг продукції та послуг

Після злиття Alimak і Hek, що відбулося в 2001 році, шведський лідер на світовому ринку і першопроходець в області дизайну, розробки, виробництва і обслуговування рішень вертикального транспортування для промислового і будівельного секторів працює під брендом Alimak Hek.
З метою оптимізації та спрощення комунікації з партнерами, бренд, під яким випускається продукція, буде змінений на початковий. Що логічно, враховуючи, що продукція широко відома на ринку як «ALIMAK». Однак це не означає, що Hek скинули з рахунків. Бренд Hek і система , як і всі з них випливає, залишаються частиною ДНК компанії.

Розширене портфоліо продукції
Подальші доповнення до Alimak Group вплинуть також на брендинг. Придбання CoxGomyl, Manntech і Avanti в кінці 2016 року означає, що Alimak Group подвоїлася в своїх розмірах і розширила портфоліо продукції, щоб також пропонувати комплексні рішення для фасадів на всіх стадіях робіт і сервісні системи підйомників для вітряків. Придбання всіх вищезгаданих компаній і спричинило за собою глобальний ребрендинг. Відділи продажів всіх компаній пройдуть через ребрендинг і стануть носити ім’я Alimak Group, але фабрики залишаться під назвами марок, продукцію яких вони виробляють.

Представляємо службу Alimak
Бренди Alimak Group; Alimak, Avanti, CoxGomyl і Manntech запускають спільну міжнародну організацію під назвою Alimak Service, щоб надавати провідні світові продукти і забезпечувати клієнтську підтримку власникам і користувачам продукції і устаткування вертикального транспортування Alimak Group з усього світу.
За допомогою сервісних центрів в 100 країнах і 700 співробітників Alimak Service зможе запропонувати повний спектр послуг, запасні деталі і навчання, щоб забезпечити максимальний рівень безвідмовної роботи продукції та безпеки оператора протягом усього життєвого циклу обладнання.
«Через Alimak Service наші клієнти й надалі отримуватимуть високоякісні запчастини і послуги, які вони очікують, але при цьому ми також додамо перевагу у вигляді розширення географічного охоплення, додаткових можливостей і ще більше своєчасну підтримку.» – говорить Тормод Гюнлейксрюд (Tormod Gunleiksrud), CEO Alimak Group.
Зміни торкнуться всього асортименту продукції Alimak і будуть поступово вступати в силу.

Схожі записи

[_url]

×

[_url]

×

[_url]

×

Enter your keyword