Баштові крани POTAIN будують новий курорт на острові Palm Jumeirah в Дубаї

Баштові крани POTAIN будують новий курорт на острові Palm Jumeirah в Дубаї

Баштові крани POTAIN будують новий курорт на острові Palm Jumeirah в Дубаї

Десять баштових кранів з маховою стрілою Potain MR 418 допомагають побудувати новий проект – курортний комплекс Royal Atlantis Resort and Residences, який розташований на острові Palm Jumeirah в Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати.

Після завершення будівництва комплекс Royal Atlantis Resort and Residences досягне 193 метра у висоту. 43-х поверховий готель включатиме в себе 795 номерів, з яких 231 будуть житловими одиницями. Проект матиме 65 відкритих басейнів в житловому секторі та «небо басейн» на висоті 100 м в готелі. Також буде автомобільна стоянка для 1500 автомобілів. Баштові крани з маховою стрілою Potain MR 418 були обрані для проекту завдяки високій швидкості підйому, що особливо важливо підчас роботі над висотними проектами.

Potain MR 418 має максимальну вантажопідйомність 24 т, стрілу 60 м і вантажопідйомність 5 т на кінці стріли. Механізм підйому 270 LVF 120 має чудові технічні характеристики для роботи на висотних проектах, включаючи швидкість підйому, яка становить 254 м/с. Унікальний механізм підйому стріли забезпечує достатній простір для роботи в ущільнених робочих місцях або в таких проектах, як масштабне будівництво курортного комплексу, де 10 кранів повинні працювати одночасно.
MR 418s будуть мати базову висоту на ранніх етапах будівельних робіт. Але в процесі розвитку проекту крани будуть прив’язані до конструкції з використанням вязей довжиною 16 м. Кінцеві робочі висоти для кранів будуть варіюватися від 104м до 193м. Крани будуть підіймати різні матеріали, включаючи сталеві балки і бетонні опалубки, для підтримки будівництва, вагою до 16 т.
Royal Atlantis Resort and Residences був спроектований нью-йоркською архітектурною фірмою Kohn Pedersen Fox Associates і оцінюється в 1,4 млрд. Дол. США. Готельний і житловий комплекс буде займати 100 000 м2 і включатиме одну з найвищих веж на Palm Jumeirah. Підрядники очікують закінчення будівництва в третьому кварталі 2019 року.

Схожі записи

[_url]

×

[_url]

×

[_url]

×

Enter your keyword