Manitowoc запускає нову потужну і універсальну модель Potain MCT 325

Manitowoc запускає нову потужну і універсальну модель Potain MCT 325

Manitowoc запускає нову потужну і універсальну модель Potain MCT 325

Компанія Manitowoc представила новий кран Potain MCT 325 для подальшого розвитку популярної серії безоголовочних кранів MCT. Як і інші крани в цій серії, MCT 325 розроблений для забезпечення простого транспортування і монтажу, а також високої  ефективності і надійності при виконанні робіт на будівельному майданчику.

Доступні в двох версіях, крани MCT 325 можуть поставлятися в конфігураціях з різною довжиною стріли (від 40 м до 75 м) з кроком 5 м. На кінці стріли довжиною 75м кран MCT 325 може піднімати вантажі вагою 2,5 т (версія 12 т ) і 2,3 т (версія 16 т), це один з кращих показників в класі для підйому вантажів з великим вильотом стріли.

Завдяки простому транспортуванню і монтажу, а також високій ефективності на робочих майданчиках нова модель залишається вірною конструктивним характеристикам безоголовочних кранів Potain. На добре підготовленому будмайданчику монтаж крана MCT325 можна виконати протягом 1,5 дня з повним монтажем стріли і контрстріли за чотири підйоми. Кран MCT 325, як наслідок, замінить популярну модель оголовочного поворотного крану MC 310, яка протягом тривалого часу забезпечувала високу якість обслуговування клієнтів.

Кран MCT 325 призначений для роботи з щоглами 2м x 2м L68 і L69, його можна використовувати або з анкерами при будівництві висотних будівель, в конфігурації з підйомом кранівника всередині щогли або при монтажі на шасі, що надає користувачам максимально гнучкі можливості.

Як і раніше, у клієнтів буде широкий вибір механізмів підйому, повороту та переміщення. Доступний великий вибір варіантів лебідок, всі вони поставляються з технологією частотного управління. Лебідки доступні з додатковою можливістю запобіжних гальм.

У 2014 компанія Manitowoc запустила виробництво першого безоголовочного крану Potain моделі MCT 385. За роки роботи компанія постійно впроваджувала інноваційні рішення і розширювала лінійку своєї продукції завдяки моделям MCT 205, MCT 85, MCT 565 і тепер MCT 325.

Схожі записи

[_url]

×[_url]

×

[_url]

×

Enter your keyword