ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Компанія ПІДЙОМНІ МАШИНИ пропонує підвищення кваліфікації машиніста крана і підйомника шляхом надання теоретичних знань з вантажопідіймальної техніки POTAIN, ALIMAK HEK і стажування на кранах POTAIN, або на підйомниках, ліфтах ALIMAK HEK. Підвищення кваліфікації машиністів забезпечує отримання знань для виконання різного виду робіт на цій техніці: вантажно-розвантажувальні роботи, транспортування і складування різних вантажів, ремонтні роботи тощо.

Стажування на крані POTAIN або підйомнику ALIMAK HEK під керівництвом досвідчених машиністів дає можливість працівникові отримати всі необхідні навички для управління і виконання робіт на баштовому крані POTAIN і на вантажопасажирському підйомнику ALIMAK HEK. Машиністів кранів та підйомників ознайомлюють з інноваціями та технологіями POTAIN, ALIMAK HEK. Підвищення кваліфікації в компанії ПІДЙОМНІ МАШИНИ – це гарантія ефективної, максимально надійної та безпечної роботи баштових кранів POTAIN, ліфтів і підйомників ALIMAK HEK на будівельних майданчиках.
Крім цього, ПІДЙОМНІ МАШИНИ тісно співпрацюють з профільними навчальними закладами, випускники яких у подальшому працевлаштовуються та працюють в компанії.

[_url]

×

[_url]

×

[_url]

×

Enter your keyword