Нова модель безоголовочного крану POTAIN MCT 565

Нова модель безоголовочного крану POTAIN MCT 565

Нова модель безоголовочного крану POTAIN MCT 565

Компанія Manitowoc офіційно представила свій найбільший безоголовочний баштовий кран Potain MCT 565 на виставці Bauma China 2018.

У зв’язку зі зростаючою популярністю безоголовочних кранів і підвищенням частки використання більш важких будівельних матеріалів компанія Manitowoc очікує високий попит на моделі з більшою вантажопідйомністю. Модель MCT 565 викликала величезний інтерес на виставці Bauma China 2018 не тільки завдяки своїм розмірам, але й наданим можливостям. Вантажний момент в 550 тм є значним кроком компанії вперед для її лінійки безоголовочних кранів. Кран може оснащуватися стрілами різної довжини: від 30 м до 80 м з кроком 5 м. На кінці стріли довжиною 80 м кран MCT 565 може піднімати вантажі вагою 4 т

Максимальними значеннями вантажопідйомності є 20 т, 25 т та 32 т. Для виконань 20 т і 25 т доступні дві лебідки, включаючи модель HPL з лінійки кращих в галузі лебідок High Performance Lifting. Ці надшвидкі лебідки мають велику довжину каната, завдяки чому вони ідеально підходять для високих об’єктів.Незважаючи на свої збільшені розміри, нова модель залишається вірною конструктивним характеристикам безоголовочних кранів Potain завдяки простоті транспортування та монтажу, а також високій ефективності на робочому майданчику.

Короткий огляд МСТ 565:

  • – найбільший безоголовочний кран POTAIN,
  • – вантажопідйомність до 32т,
  • – довжина стріли 80м,
  • – швидкий і простий монтаж,
  • – передова технологія лебідок HPL Potain,
  • – проста транспортування.

 

Схожі записи

[_url]

×

[_url]

×

[_url]

×

Enter your keyword