Перший ALIMAK SC45/30 в Україні. Бути завжди на висоті!

Перший ALIMAK SC45/30 в Україні. Бути завжди на висоті!

Перший ALIMAK SC45/30 в Україні. Бути завжди на висоті!

Нещодавно компанія ПІДЙОМНІ МАШИНИ вперше в Україні змонтувала підйомник ALIMAK SC 45/30 на підприємстві агрохолдингу “АСТАРТА-КИЇВ”, на норійній вежі для сервісного обслуговування технологічного обладнання елеваторного комплексу.
ALIMAK SC 45/30 найновіша модель, що призначена для транспортування як людей, так і матеріалів. Завдяки високій ефективності, безпечності, низькому енергоспоживанню, низькій вартості утримання цей підйомник став найкращим вибором для будівельників у всьому світі.
Сучасна мікропроцесорна система керування підйомником з функцією автоматичної зупинки полегшує управління і експлуатацію. Модель може використовувати загальну щоглу з транспортними платформами, вантажними підйомниками і щогловими робочими платформами HEK середнього класу. Це сприяє більш ефективному використанню обладнання і дозволяє з мінімальними витратами розширити можливості транспортування людей і вантажів.
Основні характеристики
– Безпека
Пристрій безпеки, датчик перевантаження і система механічного блокування дверей гарантують дотримання найвищих стандартів безпеки.
– Надійність
Використання високоміцної сталі збільшує термін служби обладнання і знижує масу конструкції. Завдяки надійній конструкції, що базується на перевіреній технології ALIMAK, модель SC 45/30 дозволяє виконувати підйом людей і вантажів максимально безпечним чином.
– Ефективність
Високоефективний гелікоїдальний редуктор дозволяє знизити енергоспоживання і експлуатаційні витрати до 30% в порівнянні з підйомним устаткуванням конкурентів. Вбудована електрична шафа збільшує внутрішній обсяг кабіни, розширюючи можливості підйому вантажів.
– Ергономічний дизайн
Високий рівень комфорту для оператора плюс надійна конструкція, що забезпечує довговічність обладнання; вибір різних типів дверей і рамп для зручності використання; зручна система управління з функцією автоматичної зупинки; світлодіодне освітлення кабіни для зручності роботи і комфорту оператора; в якості опції – монтажний кран і конфігурації з однією або двома кабінами.
– Плавна робота
Привід з частотним регулюванням забеспечує плавний пуск і зупинку, зменшує пусковий струм і знижує зношення.
ПІДЙОМНІ МАШИНИ запрошують всіх зацікавлених відвідати наш стенд з 4 по 7 червня на міжнародній агропромисловій виставці АГРО-2019 (ВДНГ, м.Київ). Ми запропонуємо Вашій увазі нашу продукцію та послуги. Ви отримаєте технічну та комерційну інформацію про вантажопасажирські підйомники та фасадні платформи ALIMAK і баштові крани POTAIN.

Схожі записи

[_url]

×[_url]

×

[_url]

×

Enter your keyword