Potain запускає виробництво першого гідравлічного баштового крана з маховою стрілою

Potain запускає виробництво першого гідравлічного баштового крана з маховою стрілою

Potain запускає виробництво першого гідравлічного баштового крана з маховою стрілою

Компанія Manitowoc запустила виробництво Potain MCH 125, нового гідравлічного крана з маховою стрілою. Новинка доступна для всіх світових ринків: Азії, Африки, Океанії, Близького Сходу, Росії та Латинської Америки, має вантажопідйомність 8 тонн.
Прототип моделі вперше представили в 2016 році на виставці Вauma в Шанхаї. Potain MCH 125 став першим гідравлічним маховим краном, випущеним компанією-виробником. Він поєднує в собі переваги стрілових щоглових кранів MCR Potain і безоголовочних кранів MCT, а завдяки новітній технології гідравлічної системи процес монтажу і демонтажу техніки та роботи на ній став значно простіше і швидше.

Максимальна вантажопідйомність MCH 125 становить 8 тон, максимальна довжина стріли – 50м. Максимальна швидкість каната досягає ста метрів в хвилину. Стріла може переміщатися вертикально, завдяки технології гідравлічної регулювання вильоту VVH. Унікальне проектування крана представляє масу переваг, включаючи швидкий монтаж і демонтаж. Безоголовочний дизайн крана дозволяє зменшити займаний простір на робочому майданчику, так як до установки на рівні землі не потрібно виконувати монтаж оголовка.

Ця модель, як і всі інші крани Potain, працює плавно і тихо, а для більш оптимального використання існуючих парків власники можуть монтувати кран на наявних секціях щогли 1,6 м або 2 м з лінійки продукції виробника. Доступні секції стріли лінійки MCR для стрілових щоглових кранів. Всього є п’ять конфігурацій стріл довжиною від 30 м до 50 м, з кроком 5 м.

Продаж і підтримка крана MCH 125 буде здійснюватися через широку регіональну дилерську мережу Potain. Перші поставки продукції стартують на початку 2018 року, причому кран буде доступний для придбання в країнах Азії, Африки, Океанії, Близького Сходу, Латинської Америки та СНД.

Схожі записи

[_url]

×

[_url]

×

[_url]

×

Enter your keyword