ТЕХНІКА POTAIN

Potain є лідером у виробництві баштових кранів з моменту її заснування в м Ла-Клайетт, Франція, в 1928 році. Понад 100 000 кранів Potain було продано і встановлено по всьому світу. Сьогодні компанія випускає понад 60 моделей на заводах-виробниках у Франції, Німеччині, Італії, Португалії та Китаї.

Під маркою Potain випускається вантажопідіймальна техніка для найширшого спектру застосування, і в Україні її можна придбати через дистриб’ютора  Manitowoc компанію «ПІДЙОМНІ МАШИНИ».

Компанія Potain виробляє три лінійки баштових кранів. Найменші крани Potain – це баштові крани вантажопідіймальністю від 1,0 до 8,0 тонн. Більш вищі крани – це поворотні крани вантажопідіймальністю від 8,0 до 64,0 тонн. А також великі крани – це крани, вантажопідіймальність яких досягає 160,0 тонн. Вони виробляються за спецзамовленням для використання на конкретних будівельних майданчиках. Інновації, які постійно впроваджуються компанією Manitowoc, такі як кабіна Ultraview Cab, система управління кранів на будівельному майданчику  CCS та ряд інноваційних лебідок LLC, роблять крани Potain незамінними як на традиційних будівельних майданчиках, так і в великих складних проектах будівництва електростанцій, мостів та інших промислових об’єктів.

[_url]

×

[_url]

×

[_url]

×

Enter your keyword