ТЕХНОЛОГІЇ

Система управління крану CCS

Нова система управління краном CCS (Crane Control System), якою обладнані баштові крани POTAIN серії  MDT CCS, MD CCS і якою будуть оснащені всі нові баштові крани POTAIN, забезпечує  найвищий рівень безпечності, зручності, ергономічності, точності та вантажопідіймальності.

Нова система управління краном має низку переваг, таких як:

  • Підвищена продуктивність

Система CCS забезпечує на крані найточніший обмін та аналіз інформації, що збільшує його вантажопідіймальність та забезпечує гнучкі можливості крану на будівельному майданчику.

  • Відмінний огляд та підвищений комфорт

Кабіна ULTRA VIEW виводить на новий рівень ергономіку та функціональність. Нова конструкція кабіни спрощує для кранівника використання всіх функцій нової системи управління ССS від MANITOWOC.

  • Оптимізовані ергономічні пристрої управління

Першокласна кабіна Ultra View, обладнана новим блоком управління, який забезпечує ергономічність та комфорт для кранівника. Ергономічна конструкція знижує втому кранівника, підвищує безпечність та продуктивність на будівельному майданчику.

Всі команди можна здійснювати з важелів управління, що покращує ергономічність в експлуатації. Перемикач повороту (джог дайл) поліпшує переміщення по екрану. Функція контролю швидкості забезпечує відмінне управління та точність роботи шляхом регулювання швидкості всіх рухів крану. Режим наладки під вимоги кранівника дозволяє  встановити швидкість та динамічність управління краном. Автоматичний перемикач між блоком управління кабіни і пультом дистанційного управління не потребує операцій з’єднання / від’єднання.

  • Швидке та просте налагоджування

Налагоджування обмежувачів та кінцевих вимикачів для визначеної конфігурації крану виконується за допомогою дисплея системи ССS з кабіни. Завдяки системі ССS потрібно лише 15 хвилин для завдання конфігурації, калібрування датчиків рухів крану, налагоджування кінцевого вимикача візка та визначення довжини стріли. Після цього кран автоматично отримує інформацію про точки зупинок. Для вірного налагоджування крану, який не оснащений  системою управління ССS, потрібно більш ніж трьох годин.

  • Інтегроване обслуговування

Система управління ССS має інтегрований інструмент для техобслуговування на місці, який можна використовувати для діагностики та централізованого обслуговування. Для забезпечення техобслуговування та зниження експлуатаційних витрат пропонуються дистанційні послуги за рахунок активації функції CraneSTAR Diag.  Кранівник може проглянути інформацію про технічне обслуговування на екрані в кабіні крану. Інформацію про технічне обслуговування також можна отримати на екрані будь-якого комп’ютера.

  • Найвищі стандарти безпеки в галузі баштових кранів

За рахунок перевірених компонентів та інноваційної конструкції система управління ССS дозволяє  баштовим кранам POTAIN отримати новий рівень в галузі баштових кранів.

Завдяки використанню повністю перевірених, сертифікованих та надійних компонентів, система управління ССS постійно контролює та відстежує всі рухи крану і конструктивні навантаження у реальному часі через  відмінній мережі дублюючих датчиків.

[_url]

×[_url]

×

[_url]

×

Enter your keyword