Участь у будівельній виставці InterBuildExpo 2017

Участь у будівельній виставці InterBuildExpo 2017

Участь у будівельній виставці InterBuildExpo 2017

Компанія ПІДЙОМНІ МАШИНИ успішно приймала участь у виставці новітніх будівельних матеріалів та технологій InterBuildExpo 2017, яка проходила з 29 березня по 01 квітня 2017 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» за адресою: м.Київ, вул. Салютна 2б.

Партнери нашої компанії були ознайомлені з сучасною високоякісною вантажопідіймальною технікою, а саме: з саморозкладними, баштовими кранами POTAIN, фасадними платформами і вантажопасажирськими підйомниками НЕК та будівельними, промисловими ліфтами ALIMAK, а також з супутніми послугами, які пропонуються на будівельному ринку.

Послуги ПІДЙОМНИХ МАШИН та техніка активно використовуються багатьма будівельними компаніями, серед яких: ЗЗБК ім. С.Ковальської, БУДГЕНСЕРВІС, БУДАКС, ПЕРСПЕКТИВА, К.А.Н. Девелопмент  та багато інших. Багаторічний досвід співпраці з провідними українськими будівельними компаніями свідчить про їх задовільне відношення до технічних можливостей обладнання та якості роботи технічних спеціалістів компанії ПІДЙОМНІ МАШИНИ.

Численні відвідувачі виставки змогли поспілкуватися з представниками ПІДЙОМНИХ МАШИН, отримали технічну та комерційну інформацію про баштові крани POTAIN, фасадні платформи, вантажопасажирські підйомники НЕК та ліфти ALIMAK.

Схожі записи

[_url]

×[_url]

×

[_url]

×

Enter your keyword