ЗАПЧАСТИНИ

Однією з умов успішної експлуатації техніки POTAIN і  ALIMAK HEK є використання якісних, оригінальних запасних частин, комплектуючих та витратних матеріалів, чим забезпечується:

  • Висока якість, яка забезпечується використанням саме тих високих стандартів контролю матеріалів та технологічних  процесів, які використовуються підчас виробництва техніки POTAIN чи ALIMAK HEK;
  • Мінімально можливі терміни доставки, гарантовані розвиненим механізмом замовлення та доставки з заводів POTAIN та ALIMAK HEK в Україну і наявністю відповідної кількості запчастин на складах компанії «ПІДЙОМНІ МАШИНИ».
  • Можливість встановлення запчастин нашими технічними спеціалістами з подальшою гарантією. Служба продажу запчастин, комплектуючих та витратних матеріалів компанії «ПІДЙОМНІ МАШИНИ» – це технічно грамотні та висококваліфіковані спеціалісти, які швидко опрацюють ваше замовлення та, за необхідністю, разом з сервісною службою проведуть технічну консультацію і визначать оптимальний перелік запчастин для вашої техніки.

Висока якість, мінімальні терміни доставки та професійна заміна запчастин гарантують безперебійну та ефективну роботу техніки на будівельних майданчиках України.

Отже, запасні частини до будь-яких кранів POTAIN та ліфтів і підйомників ALIMAK HEK можна придбати, як зі складу компанії, так і на замовлення, оформивши Ваші побажання нижче в заявці.

Щоб замовити запчастини, заповніть, будь ласка, форму
[_url]

×

[_url]

×

[_url]

×

Enter your keyword